г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Тури з Херсона

No tours match your criteria

Тури вихідного дня з виїздом з Херсона

Тури з Херсона – це унікальні пропозиції від туристичного агентства All Tours. Ви зможете не тільки захоплююче провести вихідні, а й дізнатися багато цікавого про визначні пам’ятки України.

Наша країна багата заповідниками, унікальними гірськими утвореннями, водними джерелами, виноробними господарствами і багатьма іншими дивовижними місцями. Тому пропонуємо не сидіти вдома, втупившись у телевізор, а відправитися в подорож, після якого ви станете багатшими духовно!

Тури з Херсона

Програми поїздок

Автобусні тури з Херсона гарантують приємні враження, незалежно від погодних умов. Завдяки оптимістичним екскурсоводам, які будуть супроводжувати протягом всієї поїздки, і грамотно складеного плану вам залишиться тільки розслабитися і зануритися в захоплюючу пригоду.

Програми турів складаються індивідуально по кожному напрямку. При цьому враховуються вікова категорія і переваги туристів. Наприклад, відправившись на виноробне господарство Князя Трубецького, ви можете взяти путівку з дегустацією вин або без неї. Вартість в такому випадку відрізняється.

Тури з Херсона

Після кожної поїздки від нашого туристичного агентства безумовно буде що розповісти друзям та близьким. З подорожі можна привезти красиві фотографії, сувеніри, захоплюючі історії. Екскурсоводи не дадуть нудьгувати, навіть якщо ви відправилися в поїздку без компанії. Пам’ятайте, що туристична група – це в певному сенсі сім’я, в якій ви обов’язково знайдете однодумців і навіть нових друзів.

Популярні напрямки

Компанія All Tours дає можливість вибрати як одноденну поїздку по Херсонській області, так і тур по Україні, розрахований на всі вихідні. З нами ви відвідаєте:

  • захоплюючий Актовський каньйон, який може скласти конкуренцію північноамериканському ландшафту;
  • фантастичний біосферний заповідник Асканію-Нова з унікальною природою, штучними ставками і каналами, зоопарком з колекцією рідкісних звірів і птахів;
  • чудовий Софіївський парк в Умані з відвідуванням музичного шоу фонтанів;
  • первозданну Кінбурнську косу в Миколаївській області, де зібрано понад 500 видів цілющих трав’янистих рослин.

Любителям культурних програм пропонуємо відправитися в Одесу, де перед вами розкриє двері оперний театр або музей цікавою науки, а малюків розважать водні мешканці дельфінарію і Биопарк.

Тури з Херсона

Тури на будь-який сезон

Завжди думали, що із закінченням літа закінчуються туристичні поїздки по області? А ось і ні! Поспішаємо вас порадувати тим, що відправитися в подорож ви зможете ще навесні, восени і навіть взимку. Ми регулярно готуємо актуальні пропозиції для наших туристів, продумуючи родзинки, які роблять тури унікальними. Навіть після настання холодів ми придумаємо, ніж вас порадувати.

Тури з Херсона

Переваги компанії All Tours

Наші туристи ніколи не нудьгують вдома! У свою чергу ми робимо все, щоб тур вихідного дня вийшов цікавим і доступним для гаманця. Мінімальна націнка і максимальні позитивні емоції – ось головні аспекти, якими ми керуємося при складанні екскурсійної програми.

Вирушати в поїздку ви будете на комфортабельному автобусі з підготовленим водієм і екскурсоводом. На кожного туриста робиться страховка, тому з ними весело, пізнавально і безпечно!