г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по Сицилії

Сицилія-це окрема держава в Італії, відвідавши її ви отримаєте дегустаційний і естетичний оргазм з нашим гідом Іриною.

Острів Сицилія

🌈Сіцілія – ​​найбільший острів Середземного моря, який майже примикає до кінчика італійського “чобота”. Сицилія славиться своєю багатою історією:

🌼Доліна храмів-парк з добре збереженими руїнами монументальних грецьких храмів.

🌼Палатінская капела зі знаменитими мозаїками, виконаними візантійськими майстрами.

🌼Вулкан Етна – один з найвищих діючих вулканів в Європі.

Якщо ви приїхали на Сицилію, запасіться силами і вирушайте досліджувати кожен її містечко! Сицилія – ​​це таємничий острів який хочеться дізнаватися все більше і більше.

Ще Сицилія вабить гурманів з усього світу своєю різноманітністю страв з риби і молюсків, аранчіні і кальцоне. А в останній тиждень вересня тут проводиться гастрономічний фестиваль кускуса! Цілий тиждень кращі кухарі з різних країн пригощають гостей свята безліччю страв, де так чи інакше присутнє кускус.

🍪Что можна привезти з собою як сувенір? Звичайно ж оливкова олія, тутешні солодощі, сицилійський мед, вино і лимонний лікер.

Які міста на Сицилії варто відвідати:

🏰Сіракузи – місце, немов матеріалізувався з давньогрецьких міфів і легенд.

Поруч з містом є острівець Ортіджія, тут прекрасна архітектура бароко, багато красивих будівель, і ресторанів з приголомшливою кухнею. Одне з кращих місць на Сицилії!

🍫Модіка – місто відомий архітектурою бароко та шоколадом готується за старовинною технологією. Шоколад виходить грубим і твердим з ароматом смаженого какао, часто з добавками ванілі, кориці, гострого перчика, кава, або цитрусових.

☀️Катанія – древній портове місто на Сицилії, в якому дивним чином поєднується темний колір будівель, побудованих з чорного вулканічного каменю, і море сонячного світла, оскільки сонце світить тут 2528 годин на рік – більше, ніж де б то не було в Італії.

🌋Таорміна – містечко на вершині пагорба. Одна з визначних пам’яток міста – древній греко-римський театр, який використовується донині. Поруч знаходиться діючий вулкан Етна, до вершини якого ведуть пішохідні стежки – обов’язково візьміть екскурсію щоб подивитися на дивовижне мистецтво природи.

💎Ното – місто на Сицилії, маленька перлина в стилі бароко, наповнена красою і гармонією.

🧩Пьяцца-Армеріна – містечко в стилі бароко, відомий завдяки римської віллі – Villa Romana del Casale, унікальні мозаїчні підлоги якої включені в список ЮНЕСКО. Мозаїки вілли із зображенням сценок зі звичайного життя відрізняються не тільки високою художньою майстерністю, а й мають величезну соціологічну цінність.

🎥Корлеоне – батьківщина італійської мафії. Цей дуже спокійний південне місто з подачі знаменитого Френсіса Форда Кополли, який екранізував роман «Хрещений батько» Маріо П’юзо, асоціюється у всьому світі з мафією.