г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по Румунії

Румунія

Ця ” Карпатська загадка ” порадує найвибагливішого мандрівника. До ваших послуг замки Трансільванії і пляжі чорноморського узбережжя, гірськолижні курорти та еко-тури по Дунаю, архітектурні чудеса Бухареста і пам’ятники історії римського і візантійського періоду.

📍Ещё Румунія – це легенда про Дракулу, свіжа мамалига і міцне вино, сливовиця і рве душу скрипкою.

📍О тому, що у Румунії є вихід до Чорного моря, мало хто згадає навскидку. А тим часом румуни пишаються своїми затишними пляжами, лікувальними грязями, термальними джерелами і мінеральними водами. Щоб спробувати все відразу, вирушайте в мангалі – курорт на південно-сході країни. Навіть ліниво валятися біля моря тут корисно для здоров’я: пісок-то цілющий. водами. Щоб спробувати все відразу, вирушайте в мангалі – курорт на південно-сході країни. Навіть ліниво валятися біля моря тут корисно для здоров’я: пісок-то цілющий. валятися біля моря тут корисно для здоров’я: пісок-то цілющий.

📄 Румунія входить до складу Європейського Союзу. Щоб легально перебувати в цій країні, потрібно отримати в’їзний документ. Віза в Румунію для українців, які їдуть в країну з туристичними цілями, не потрібна. Для громадян України діє безвізовий режим.

🎇ТОП 5 місць в Румунії які обов’язково варто відвідати:

🔸Замок Бран. Знаходиться в Румунських Карпатах. Ця національна пам’ятка так само відома, як замок Дракули через схожість з фортецею, яку описав у своєму романі Брем Стокер.

🔸Саліна Турда. Не вся краса знаходиться на поверхні, доводить соляна шахта в Турда – унікальний парк атракціонів, створений на місці однієї з найстаріших соляних шахт.

🔸 Озеро Балея. Це льодовикове озеро знаходиться на висоті 2 кілометрів в горах Фегераш, і відомо завдяки двом шале (відкритим круглий рік), неймовірним пейзажам і доступністю з боку Трансфегерашского шосе.

🔸Ледяной готель. Знаходиться на озері Балея. У замороженому готелі є крижаний ресторан з баром, кімнати і голку з хутряними ковдрами, а ще поруч розташована крижана церква, в якій модно одружитися або хрестити дітей.

🔸Національний парк Cheile Nerei-Beusnita. Знаходиться на південному заході Румунії, відомий своїми водоспадами і засліплюють блакитними озерами.