г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по острову Балі

Наш гід по Балі – Юлія, вже 5 років живе там.

Балі🌴

Магічний острів, який притягує своєю неймовірною енергією. Острів для справжніх романтиків. Чого варті одні заходи, коли небо вибухає нереальними фарбами.

Туристична інфраструктура тут знаходиться на високому рівні. Відпочиваючих приваблює теплий клімат, красивий океан, і велика кількість цікавих пам’яток. Тут є все – від портових містечок до тропічних джунглів.

✈️ Як дістатися?

Ви можете придбати квиток на літак Одеса-Стамбул-Денпасар. Політ на крилах Turkish Airlines, тривалість найшвидшого рейсу – 15год 55мінут.

📃 Віза

Індонезія – офіційно безвізова країна для громадян України, термін перебування 30 днів.

🥙Еда

На острові Балі ви зможете насолодитися звичної для вас їжею, так як тут безліч іноземних ресторанчиків і кафе. Середній чек на двох приблизно 10-15 $. Також на острові є ринки, де ви можете купити різні фрукти і морепродукти за дуже приємною ціною.

Пам’ятки на Балі

📍Вулкан Гунунг-Батура – діючий вулкан, знаходиться в районі Кінтамані, у його підніжжя знаходиться озеро кратера і кілька сіл. Головне видовище заради якого туристи піднімаються на вулкан – це схід сонця.

📍Храм Танах-Лот – один зі священних храмів острова, знаходиться в селі Берабан, на скелі, яку відділяє від берега 30 метрів води. Особливість храму в тому, що його можна відвідати тільки під час відливу, так як хвилі підступають в острову затоплюють невеликий пляж, що відокремлює храм від села.

📍Водний палац Тіртаганга – це унікальний архітектурний комплекс який точно зацікавить вас. Тут розташовано безліч статуй, фонтани, ставки з золотими рибками, і звичайно сад з різноманітними тропічними рослинами.

📍Водопад Гіт-Гіт – є найпопулярнішим на Балі. Це цілий комплекс з декількох водних каскадів. Навколо відкриваються прекрасні види на мальовничі джунглі.

📍Лес мавп – це біосферний заповідник, розташований в селі Падангтегал. Тут в природному середовищі живе близько 700 довгохвостих макак. Якщо ви любитель атмосферних місць, то цей парк саме для вас.

📍Гоа-Гаджі – храмовий комплекс на Балі, який потопає в зелених джунглях. Головним об’єктом є слоняча печера, висічена в скельному масиві.

📍Озеро Братан – один з головних джерел прісної води на Балі. Місцеві жителі називають Братан озером Святої гори. За старовинним легендам, будь-хто, хто увійде в нього при світлі перших променів сонця, проживе довге життя і збереже свою молодість. Ще одним дивом через якого слід відправитися на озеро є Храм Улун Дану. Балійці дуже дорожать цим святим місцем, часто приносять сюди підношення і моляться про родючість землі, про довголіття – своєму і своїх близьких, здоров’я і сімейне щастя.

📍Убуд- культурний центр острова Балі. Він відомий як осередок мистецтва та ремесел, при першому погляді на місто з прилеглими селами здається, що він складається з одних тільки майстерень художників та галерей.

📍Сафарі парк – сафарі подорож, показові виступи та купання слонів, годування крокодилів, уявлення національного театру Bali Agung, аквапарк і безліч інших розваг чекають вас! Приготуйте камеру, беріть дітей і вирушайте в парк!

Що привезти з Балі?

  • знаменита кава Лювак
  • амулет на достаток,
  • кокосове масло,
  • дерев’яні скульптури,
  • ротангові сумка