г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по Мілану (Італія)

Італія, Мілан залишиться в пам’яті назавжди з нашим фотографом-гідом Діною.

Мілан

💎Мілан – велике місто на півночі Італії, світова столиця дизайну і моди. Саме тут розташовані бутики провідних дизайнерів і популярних марок одягу, взуття, аксесуарів. В Мілан можна сміливо відправлятися в шопінг тури, щоб придбати якісні ексклюзивні товари🛍

Тут знаходиться фондова біржа Італії, тому місто також вважається фінансовим центром страни🏦

У центрі міста можна розташуватися в самих топових готелях, вартість від 700 євро за ночь🏨

Ще Мілан – це місто художніх галерей, музеїв і неймовірного архітектурної спадщини. Останнє воскресіння кожного місяця – день, коли можна відвідати будь-який музей бесплатно🎨

Що варто подивитися?🤔

🏛Площадь Дуомо – головна, найбільш відвідувана і найбільша площа історичного центру Мілана. Знаменує собою центр міста, як в географічному сенсі, так і з-за важливості з художньої, культурної і соціальної точок зору. На площі розташований кафедральний собор Дуомо ді Мілано – виконаний в готичному стилі. На даху є оглядовий майданчик, звідки відкривається захоплюючий вид на місто.

🎨Галерея Віктора Еммануїла – арки перед кожним виходом прикрашені фресками, що символізують Промисловість, Науку, Мистецтво і Землеробство. Покритий емалями підлогу – шедевр венеціанських майстрів. На підлозі під куполом мозаїкою викладений герб Савойського дому – білий хрест на червоному тлі, а навколо нього – герби Мілана, Рима, Флоренції і Турина. Це архітектура з багатовіковою історією, однозначно варто присвятити їй своє час.

🖼Музей Ла Скала – музей знаменитого театру відкрився на початку 20 століття, за час його існування накопичилася достатня кількість найцінніших експонатів, які осідали раніше в приватних колекціях. Музей складається з десяти залів, бібліотеки і “грального” холу театру. Особливої ​​уваги варті кілька залів, що містять головні музейні скарби.

☀️Раен Дарсі – чудово підійде для прогулянки ввечері, тут ви зможете побродити серед пришвартованих барж і корабликів, які перероблені під плавучі будинки і ресторани.

🏛Arco della Pace – один з головних неокласичних монументів Мілана, являє собою втілення миру між народами Європи, досягнутого в 1815 році Віденським конгресом. Зведена в стилі неокласицизму. Досить гарне місце для прогулянок і фото.

🏰Замок Сфорца – будівля 15 століття, має схожість з московським Кремлем. Сьогодні в замку знаходиться бібліотека і декілька музеїв, пов’язаних з історією Мілана і безпосередньо Castello Sforzesco. Велику популярність у туристів отримала шикарна картинна галерея, музей, наповнений експонатами середньовічного мистецтва, Археологічний музей і музей Возз’єднання. У стінах Сфорца знаходиться остання незавершена скульптура відомого майстра Мікеланджело – П’єта Ронданіні.

🏛Санта-Марія-делле-Граціє – головна церква домініканського монастиря в західній частині Мілана. У трапезній цього храму знаходиться одна з найзнаменитіших фресок в світі – «Таємна вечеря» Леонардо да Вінчі.

⛰Комо – унікальний куточок Італії, який одночасно є провінцією, містом і озером. Місто Комо зачаровує своїми дивовижними пейзажами туристів, які прибувають в цю частину Італії з різних країн світу. Захоплюючу панораму озера Комо мріє побачити кожен мандрівник.