г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по Лондону

Великобританія прекрасна в будь-який місяць року з нашим гідом по Лондону Ольгою, вона знає не тільки традиції країни а й освітні курси для дітей та дорослих!

Лондон 🏙

☀️Лондон це не постійні дощі і похмура погода, це місто повний життя, яскравий світ сотень народів колишніх колоній, відмінний шопінг, різноманітна кухня, знамениті пиво, віскі, і багатющі музеі🎟

📌Прілетев в Лондон, рекомендуємо купити travel card – спеціальна карта для проїзду в громадському транспорті, коштує близько 50 фунтів.

У Лондоні основним видом пересування є метро, ​​на ньому ви зможете дістатися в будь-яку точку міста.

📌Еслі ви плануєте відвідувати музеї чи галереї краще купувати квитки онлайн, і вам не доведеться стояти біля входу в довгих чергах.

Під час прогулянки обов’язково спробуйте вуличну їжу або повечеряйте в кафе і спробуйте традиційну кухню. Середній чек в місцевому кафе складе 10-20 фунтів.

📌Еслі ви хочете відправитися за покупками і сувенірами, рекомендуємо ринок Кемден Таун. Тут великий вибір товарів. Рокерських футболки, інді-прикраси і навіть дуже вантажу можна знайти в камденском лабіринті авангардних магазинів і наметів, а також там можна знайти бари та вуличну їжу.