г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по Грузії

Грузія

🌸Грузія – це країна самих незвичайних пейзажів і самого щирої гостинності. Краса місцевої природи заворожує – це величні гори із засніженими шапками вершин, кришталево чисті гірські озера, бурхливі річки і водоспади.

🌸В цій країні дивовижним чином сплелися воєдино різні культури, звичаї і релігії, і кожен тут знайде для себе щось близьке і цікаве.

🌸Зімой гостей країни чекають гірськолижні курорти, влітку – чудові приморські курорти, а в міжсезоння – оздоровчі, весільні та гастрономічні подорожі.

Ця країна зачарує вас своїми багатовіковими таємницями, привітністю корінних жителів, багатою кухнею і незрівнянної природою.

📌Старий місто Тбілісі. Приїхавши сюди, обов’язково пройдіться по звивистих вуличках, огляньте знамениті сірчані лазні Абанотубані, відвідайте фортеця Нарікала, старовинний храм Метехі і пам’ятник засновнику Тбілісі – Вахтангу Горгасали.

📌Город Мцхета. По-справжньому культове місце для грузин. Мцхета має статус міста святинь, в який направляються паломники з усього світу. Обов’язково відвідайте тут монастир Джварі, храм Светіцховелі, діючий жіночий монастир Самтавро, Шио-Мгвіме – діючий монастир 6 століття з численними келіями ченців, виритими в печерах гір.

📌Вардзія. У Грузії склався особливий вид мистецтва – висічення в скелях приміщень храмів, фортець і навіть цілих міст. Таким об’єктом є стародавнє місто Вардзія. Місто, висічений в скелях ще в 12-13 століттях н.е. являє собою цілий багаторівневий комплекс з вулицями, сходами, тунелями, монастирями, лазнями, бібліотеками, фортецями і житловими приміщеннями.

📌Мост світу. Міст розташований в самому центрі Тбілісі, з’єднує два береги як дві історичних епохи. Міст світу став однією з найсучасніших пам’яток Грузії, яка полюбилася як місцевим жителям, так і гостям міста.

📌Уплісціхе. «Фортеця Бога» – так дослівно можна перекласти назву унікальної пам’ятки Грузії – печерного міста. Цей скельний місто включав цілий комплекс величних храмів, залів для урочистих подій та житлових приміщень.

📌Музей вина. Грузія восени – місце чудових пейзажів, приємною погоди і врожайного достатку. Це саме час для відвідування цікавою пам’ятки Грузії – музею квеврі і вина. Під час екскурсії по музею можна побачити процес вирощування виноградної лози, технологію отримання соку. Головним експонатом є гігантський глиняний глечик-квеврі висотою близько 8 метрів.