г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Гід по Азорських островів

Азорські острови🌴

🥥 Ці дев’ять Азорських островів, загублених посеред Атлантичного океану, мандрівники називають раєм на Землі.

🌈 Дев’ять островів, дев’ять мленькіх світів, у яких є настільки багато спільного, скільки і різного, де місцеве привітність і добру вдачу ділиться усіма.

⛵️ На всіх островах дуже добре розвинена інфраструктура, і гарне транспортне сполучення.

✈️ Пересуватися з острова на острів ви можете на поромі, або літаку.

☀️ Ідеальний час року для відвідування Азорських островів з другої половини червня по вересень.

🏝 Все острова абсолютно різні. І незважаючи на те, що між ними відстані зовсім невеликі, стоячи на одному острові, інший можна побачити неозброєним поглядом. Розрізняється не тільки природа і географія, але навіть культура, традиції і діалекти португальської мови.

🍤 Місцеві морепродукти мають особливий смак, а деякі страви ви не знайдете ніде на континентальній Португалії. Восьминоги в винному соусі, і молода яловичина точно прийдуть вам до смаку!

🏝 Острів Корво – найвіддаленіший острів від континентальної Португалії. Він відрізняється своїм особливим колоритом. Населення острова складає всього 430 жителів, де кожен знає один одного. Крім добродушних жителів острів вражає дуже красивою природою, вулканами, всередині яких знаходяться озера, і маяками, з яких відкриваються шикарні види.

🏝 Острів Флореш – тут вас зустріне величезна кількість водоспадів і зелені різних кольорів і відтінків. Повний захват викликають природні каскади й освічені вулканами озера.

🏝 Острів Св.Георгія – дивовижна природа, нереальні пейзажі, і гострі скелі тут начебто зриваються в океан. Але не тільки природою славиться цей острів. Саме тут виробляється найсмачніший португальська пармезан.

🏝 Острів Фаял – це блакитна свіжість гортензій, гавань, розписана картинами моряків з усього світу, і згаслий вулкан Капеліньюш, що нагадує своїм видом пейзаж на Місяці. Ще острів славиться самої кольорової бухтою в світі. Ви повинні це побачити!

🏝 Острів Грасіоза – покритий густою зеленню, контрастом якої виступають покриті виноградниками поля, з їх віковими вітряними млинами. На острові виробляють смачні сухі вина.

🏝 Острів Терсейра – розповість про свою історію в містечку Ангра-ду-Ероіжму, який включений до Списку об’єктів ЮНЕСКО. Острів багатий своєю історією та пам’ятками 15-16 століть. Також тут варто відвідати музеї, кратери вулканів. Подивитися на битви з биком прямо на вулицях міста!

🏝 Острів Піку – це що виникає з морських глибин гора, з виноградниками, посадженими на чорних вулканічних землях і представляють собою унікальну культуру. Саме на цьому острові знаходиться найвища точка Португалії – гора Піку (2351м).

🏝 Санта Марія – тут розкинулися пляжі зі світлим, гарячим піском, а виноградники, що покривають схили у вигляді амфітеатру, нагадують сходи для гігантів.

🏝 Острів Сан-Мігел – вважається найбільшим, вражає красою своїх озер. Яка виходить із надр землі сила відчувається в гейзерах, гарячих джерелах і вулканічних озерах, а також у смачному м’ясній страві «козід-даш-Фурнаш», яке готується в вулканічних отворах під впливом тепла землі. Тут знаходяться єдині в Європі чайні плантації, і величезні ананасові поля. Наш гід Юлія розповість і покаже все найсмачніше і цікаве на островах і в Португалії.