г.Херсон, ул.Университетская, 100        ПН-ПТ: с 9.00 до 18.00   СБ: с 10.00 до 15.00
GO UP
Image Alt

Автобусні тури

Унікальність автобусних турів

Автобусні тури по Європі – це максимум вражень, доступність і захоплюючі програми. Вони займають важливий сегмент в сфері туристичних послуг. Ви можете познайомитися з древніми містами, де час ніби застигло, і динамічними мегаполісами. Побачите найцікавіші і незвичайні пам’ятки Європи. Перейметеся неповторною культурою, красою і самобутністю кожної країни. Що значить для сучасного туриста купити автобусний тур? Це можливість вийти зі своєї зони комфорту, побачити якомога більше інших країн, отримати море вражень з мінімальними витратами. Якщо ваша мета – недорогий відпочинок в найближчим часом, то палаючі автобусні тури – ідеальний варіант. Це завжди економний варіант і програма досить насичена і захоплююча. Вважається, що палаючі автобусні тури по Європі такі ж популярні, як і «літакові» пропозиції особливо з нічними переїздами. Хоча перевірено, що туристи вважають за краще автобусні тури без нічних переїздів через високого відсотка стомлюваності, адже кожному хочеться поспати в затишній ліжечку, а не в дорозі. Якщо ви бажаєте насолодитися довгоочікуваним відпусткою в одній з європейських країн, вирушайте з нами у тур на автобусі-трансформере – незабутні емоції, цікавий відпочинок і цікава розважальна програма вам гарантовані. У компанії «All Tours» вам підберуть найкращі автобусні тури по Європі, враховуючи всі ваші побажання з виїздом з Києва, Херсона, Одеси, Харкова та інших міст України.

Популярні напрямки

Найбільш відвідуваними країнами серед туристів, що воліють автобусні тури, є: Італія, Іспанія, Польща та інші, а так само подорожі по Україні. В ході однієї поїздки можна відвідати відразу кілька міст і подивитися набагато більше унікальних туристичних визначних пам’яток, ніж за будь-яких інших подорожах. Є програми, які є улюбленими серед туристів – по ним щодня снують десятки автобусів від різних туроператорів – а є і більш рідкісні, на любителя, куди набирається лише кілька груп за сезон. Туристи можуть ознайомитися з каталогом автобусних турів по Європі на сайті туроператорів. Як правило, автобусний тур включає в себе проїзд на комфортабельному автобусі, проживання в готелі в двомісному номері зі сніданком (готелі, зазвичай, 2-3-х зірок) і медичну страховку. Автобусні тури з відпочинком на морі стартують в основному Львові, яким би не був маршрут, він проходить через Угорщину. У програму майже всіх турів факультативно включена прогулянка по Дунаю в романтичній обстановці, з келихом шампанського на палубі кораблика. Так що поїздку на море можна за бажанням випередити близьким знайомством з однією з головних європейських річок.

Незабутні враження

Автобусні тури якнайкраще дозволяють відчути романтику далеких мандрівок: туристи можуть на власні очі спостерігати зміну пейзажів, міст і культур, відчуваючи себе справжніми мандрівниками. За одну поїздку ви зможете відвідати близько чотирьох європейських країн за 6-7 днів і накопичити масу приємних емоцій. По дорозі можна насолоджуватися мальовничими ландшафтами і панорамами. Також запропоновані автобусні тури по столицях Європи привнесуть у ваше життя унікальність і різноманітність і надовго запам’ятаються.